середа, 7 липня 2021 р.

"Чарівні шнурочки"

 Руснак Раїса Миколаївна вчитель-логопед ЗДО № 16 "Радість" Новогродівська ТГ

«Розвиваємо граючись»

  Лобас Марина Костянтинівна,  Деркач Наталія Тадеївна вихователі  

Покровський район, Добропільська ТГ, Добропільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад»

 Форма: рухливі ігри

 Очікуваний результат: взаємодія, взаєморозуміння, взаємоповага між дорослими та дітьми. Позитивний емоційний фон всіх діючих осіб. Прагнення вести здоровий спосіб життя та займатися спортом.

Розвиток фізичної активності, розумової діяльності, спритності, логічного мислення, координації рухів, цікавості до навколишнього, що є запорукою впевненості в собі, ініціативності, самостійності.


«Граємо залюбки під час сімейного дозвілля»

 Сліпченко Ольга Миколаївна вихователь Покровський район, Добропільська ТГ, ЗДО №35 «Казка» 

Форма: ігрові вправи, рухлива гра, ігровий масаж шишкою

Очікуваний результат: граючи в запропоновані ігри діти зможуть удосконалити вміння групувати предмети за певною ознакою, навички лічби; навчаться порівнювати кількість предметів, зможуть закріпити уявлення про овочі і фрукти, їх кольори, форму та розмір, а також визначати їх за смаком. Ігрові вправи допоможуть розвинути увагу, влучність, дрібну моторику пальців рук та збагатити словниковий запас.


Дизайн-студія зачісок «У Кльопи»

 Палій Галина Володимирівна вихователь  Покровський район, Добропільська територіальна громада, ЗДО № 34 «Вуглик» 

 Форма: аплікація з залишкового матеріалу

Очікуваний результат: діти створюють виріб за власним задумом самостійно чи за допомогою дорослих із використанням залишкового матеріалу; знатимуть про нетрадиційні способи застосування матеріалів; підвищиться рівень розвитку дрібної моторики рук, впевненості у власних силах і стійкий інтерес до нетрадиційних технік аплікації; вмітимуть самостійно чи за допомогою дорослих демонструвати результати власної діяльності. Використовуючи залишковий матеріал, який завжди є в доступі, батьки зможуть розвивати творчий потенціал своїх дітей, їх ініціативу, самостійність та позитивне, активно-діяльнісне ставлення до художньо-конструктивної діяльності.


«Вправні пальчики»

  Іккол Аліна Віталіївна вихователь Покровський район, Добропільська ТГ  

 ЗДО № 29 «Джерельце» 

Форма: Пальчикові ігри

Очікуваний результат: виконання пальчикових ігор  сприяє розвитку дрібної моторики в дітей, формуванню мовних навичок, збагаченню батьківського досвіду у вихованні дітей

«Чарівний кораблик»

 Купрікова Інна Петрівна вчитель-логопед  ЗДО № 47 «Берізка» Краматорська ТГ 

Форма: артикуляційні вправи

Очікуваний результат: розвиток рухливості органів мовленнєвого апарату, відпрацювання правильних, повноцінних рухів артикуляційних органів,  необхідних для правильної вимови звуків; розвиток зорово-моторної координації, розвиток тактильних відчуттів

 

«Драйвові руханки для дружньої родини»

 Непоп Ольга Віталіївна, Козлова Олена Миколаївна, Орлова Ірина Валеріївна, Черниш Юлія Миколаївна, Іващенко Наталія Володимирівна, Брехова Ольга Вікторівна педагоги  ЗДО № 71 Краматорська ТГ

Форма: руханки

 Очікуваний результат:

    - самостійне застосування життєво необхідних рухових умінь, фізичних якостей,

   - задоволення потреби у руховій активності,

   - емоційне реагування на власні досягнення у руховій сфері – пластичність, впевненість, виразність та естетика рухів.

"Цікаве літо з LEGO"

  Омельченко Юлія Сергіївна вихователь ЗДО №1 «Зірочка» Мирноградська ТГ  

2.     Розвивальні вправи з використанням LEGO- технологій для дітей молодшого віку

3.    Завдання спрямовані для використання батьками під час відпочинку з дітьми. В ігровій формі діти засвоюють та закріплюють просторове  відношення, колір, форми, величину. Такі завдання дуже цікаві для дітей та можна використовувати матеріал, який є у кожного в домі.

«Драбинка»

  Левицька Марина Олександрівна вчитель-логопед  ЗДО №47 «Берізка»  Краматорська ТГ

 Форма: вправа на автоматизацію звука «Ш» в складах

Очікуваний результат: автоматизація звука «Ш» в складах, розвиток міжкулькової взаємодії, розвиток дрібної моторики, диференційованих рухів пальців, розвиток пам’яті та уваги.


Дихальна гімнастика «Подмухай на листочок» та «Самомасаж долоньок»

 

Тараненко Марина Георгіївна, вчитель-логопед ЗДО№8 «Червона квіточка» Соледарська ТГ.

Матеріал дозволить батькам дітей дошкільного віку  у літній оздоровчий період продовжити цілеспрямовану систематичну освітню діяльність за освітнім напрямком: мовлення дитини. 

У відео представлено дихальну гімнастику «Подмухай на листочок»  та «Самомасаж долоньок» для дітей віком 5 років, спрямовану на розвиток мовленнєвого дихання, відпрацювання повітряного струменю, розвиток дрібної моторики.
      

Пісочна казка «Казка Колосок»

 

Щербак Ірина Станіславівна, вихователь-методист ЗДО №8 «Червона квіточка» Соледарська ТГ.

Матеріал дозволить батькам дітей дошкільного віку  у літній оздоровчий період продовжити цілеспрямовану систематичну освітню діяльність за освітнім напрямком: мовлення дитини. 

Створення пісочної казки спрямоване  на розвиток дрібної моторики рук, мовленнєвої  та пізнавальної активності та виховання соціально-моральних почуттів.Гра «Чарівний мішечок»

 

Куляушкіна Людмила Костянтинівна, вихователь ЗДО №8 «Червона квіточка» Соледарська ТГ 

Матеріал дозволить батькам дітей дошкільного віку  у літній оздоровчий період продовжити цілеспрямовану систематичну освітню діяльність за освітнім напрямком: дитина у природному довкіллі. 

Гра спрямована  на закріплення знань про живу та неживу природу, розвиток тактильних відчуттів.

 


«Тоне - не тоне»

 

Куляушкіна  Людмила Костянтинівна, вихователь ЗДО№8 «Червона квіточка» Соледарська ТГ

Матеріал дозволить батькам дітей дошкільного віку у літній оздоровчий період продовжити цілеспрямовану систематичну освітню діяльність за освітнім напрямком: дитина в природному довкіллі. 

Дослід спрямований на формування дослідницької компетентності дошкільників.